چهارشنبه 22 مرداد 1399   02:36:04

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 34182773
  تعداد بازدید این صفحه: 342707
  در امروز: 3629

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

 

سیستم هوشمند بلیط الکترونیک (AVL )


 این سازمان برای تحولی اساسی در سیستم در سیستم ناوگان حمل و نقل اتوبوس های خود در سال جاری در نظر دارد طرح سیستم هوشمند ناوبری مکان یاب ماهواره ای و سامانه بلیط الکترونیک (
AVL ) را به اجرا در آورد .

این پروژه برای اولین بار در کشور با استفاده از مدرنترین فناوری روز دنیا و با سرمایه گزاری آستان قدس رضوی با ارزشی معادل 100/000/000/000 ریال انجام خواهد شد .

از مزایای این پروژه عظیم ، دسترسی به اطلاعات دقیق و همزمان از وضعیت استقرار و سرویس دهی ناوگان موجود-تعداد مسافران جابجا شده- سرعت اتوبوسها-بررسی تخلفات - حذف گردش پول فیزیکی و مهمتر از همه کاهش زمان سفر را می توان بر شمرد .

ش

معرفی البرز کارت

«البرز کارت» یک نوع کارت بلیت الکترونیکی جایگزین بلیت کاغذی است و برای سفرهای درون شهری در حوزه اتوبوس های درون شهری کرج مورد استفاده قرار می‌گیرد.
البرز کارت به عنوان یک نوع کیف پول الکترونیکی برای پرداخت بهای بلیت اتوبوس در داخل شهر کرج و حومه قابل استفاده است. این کارت ظرفیت آن را دارد که در آینده در سایر حوزه‌های خدمات شهری و عمومی نظیر تاکسی، پارکینگ، پارک‌ها و مراکز تفریحی، سینماها و… مورد استفاده قرار گیرد.
البرز کارت امکان مدیریت بر نقدینگی جاری و برنامه‌ریزی به‏ منظور ارائه‌ی سرویس بر حسب نیاز شهروندان را فراهم می‌کند و در افزایش سرعت خدمات مؤثر است. شفاف‏سازی، ‌تکریم ارباب‌رجوع، افزایش رضایت‌مندی شهروندان، مدیریت هوشمند مبتنی بر تقاضا و ارائه‌ی طرح‌های تشویقی از دیگر مزیت‌های استفاده از البرز کارت است.
از دیدگاه شهروندان، امنیت بیشتر در حمل نقدینگی یکی از نکته‌های مثبت استفاده از بلیت الکترونیکی (البرز کارت) است. علاوه بر این، عملیات خرید و فروش با سرعت بیشتری انجام خواهد شد، خدمات در سطح گسترده‌تری قابل دسترسی خواهد بود، تخفیف‌های متفاوت به مشتری تعلق می‌گیرد و از نظر اجتماعی نیز، به شخصیت شهروندی افراد احترام گذاشته می‌شود.

تعداد بازديد اين صفحه: 342707
تعداد بازديد کنندگان سايت: 34182773 تعداد بازديد زيرپورتال: 349293 اين زيرپورتال امروز: 78 سایت در امروز: 3629 اين صفحه امروز: 60
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.